We wrześniu 2021 r. mój mąż przeszedł rozległy udar krwotoczny śródmózgowy, obejmujący głębokie struktury prawej półkuli mózgu.

Wylew poczynił ogromne szkody w organizmie męża. Znacznego stopnia niedowład połowiczny lewostronny. Po opuszczeniu oddziału udarowego został przewieziony na oddział rehabilitacyjny, gdzie zaczęła się walka o powrót do zdrowia i sprawności. Silna wola i ciężka praca męża zaczęła przynosić efekty. Aby rehabilitacja przynosiła kolejne rezultaty musi być prowadzona wiele miesięcy. To jedyna szansa na odzyskanie choć części sprawności i powrót do w miarę normalnego życia.

Jest mi niezmiernie trudno prosić o pomoc, ale zebrane środki będziemy mogli przeznaczyć na intensywną rehabilitację, która jest bardzo kosztowna.

Małgorzata Samelak, żona

 


Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.