Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Sebastian w ubiegłym roku zachorował na COVID19. Niestety, w jego przypadku choroba miała szczególnie ciężki przebieg. W październiku 2020r. trafił do Szpitala, w którym przebywał do połowy stycznia 2021r. Podczas pobytu w szpitalu został wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną i podłączony do respiratora przez okres 6 tygodni. Stan jego był bardzo ciężki. Rokowania obejmowały 10% szans na przeżycie. Był reanimowany i przeszedł tak wiele, że teraz wymaga specjalistycznej rehabilitacji oddechowej, ruchowej i neurologicznej, by mógł znów stanąć na nogi i wrócić do samodzielności.

Sebastian jest urodzonym optymistą i wojownikiem. Ciekawy świata. Kocha życie i ludzi. Zawsze mówił, że ma wiele do zrobienia, a mając za sobą wygraną walkę z wirusem chce jeszcze pełniej korzystać z życia. Cieszyć się każdym dniem, rodziną, przyjaciółmi.