Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

W drodze z boiska piłki nożnej 19-letni Mateusz stracił panowanie nad samochodem i rozbił się o latarnie. W pierwszej chwili wydawało się, że wszystko będzie w porządku ze względu na to, jak syn wyglądał po wypadku oraz dlatego, że komunikował się i był świadomy. Przyjazd do szpitala wszystko zmienił. W wyniku wypadku Mateusz odniósł urazy wielonarządowe, zostało złamane kilka żeber a także został  uszkodzony kręgosłup w odcinku th8-th9. Spowodowało to niedowład kończyn dolnych. Mimo to, Mateusz ma ogromne chęci i motywacje do tego aby chociażby przesiąść się na wózek i poruszać się na nim samodzielnieć. Obecnie odbywa leczenie aby wszystkie rany wewnętrzne zagoiły się. Mateusz ma wsparcie w swoich rodzicach – Małgorzacie i Dariuszu oraz dwójce młodszych braci. Rodzina codziennie odwiedza Mateusza w szpitalu, będąc podporą i ostoją w tych trudnych chwilach. Stoi przed nim długa droga związana z rehabilitacją i leczeniem. Wesprzyj Mateusza w jego celu przekazując dowolną kwotę darowizny.