Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

„Witam! To parę słów o mnie: Od ponad 20 lat jestem niepełnosprawny. Pracowałem jako kierowca ciężarówki przez 10 lat, niestety 1.10.1999 r. przydarzył się wypadek który całkowicie zmienił moje życie. Jechałem po zmroku drogą na której nagle pojawił się rowerzysta bez oświetlenia aby uniknąć potrącenia rowerzysty gwałtownie skręciłem i uderzyłem w przydrożne drzewo. Nieprzytomny i z wieloma obrażeniami miedzy innymi zmiażdżoną nogą która niestety została amputowana trafiłem do szpitala. Przez 10 lat po wypadku nie pracowałem. Obecnie pracuję jako magazynier. Bardzo lubię spacery z psem,wyjazdy do lasu i góry, niestety wiele miejsc jest dla mnie niedostępnych z powodu poruszania się za pomocą protezy na nierównym terenie po prostu się przewracam. Po tak wielu latach chodzenia w protezie bardzo ucierpiała też moja zdrowa noga i kręgosłup. Nowoczesna proteza z elektronicznym kolanem bardzo poprawiła by komfort mojego życia i odciążyła zdrową nogę, niestety zakup takiej protezy przekracza moje możliwości finansowe. ”