Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Pan Tomasz uległ wypadkowi w maju 2021 roku. Spadł z wysokości 2 metrów. W skutek tego doszło do zmiażdżenia rdzenia kręgowego i złamania kręgosłupa. Od tego czasu jest sparaliżowany od pasa w dół i porusza się tylko na wózku inwalidzkim. Ciężko było mu się z tym pogodzić, zmagał się z lękiem o swoją przyszłość. Dzięki temu, że jest pogodnym człowiekiem i ma dużą wole do walki, nauczył się poruszać na wózku i zrobić najprostsze rzeczy wokół siebie. Jest to jednak bardzo mało w porównaniu do tego, co było przed wypadkiem.

Wcześniej pracował zawodowo jako murarz, jego hobby było i nadal jest wędkarstwo. Lecz w tym momencie jest dla niego dużym utrudnieniem wózek, gdyż nie może wszędzie nim dojechać. Pan Tomasz jeździ na rehabilitacje, które są bardzo kosztowne. Ćwiczy dużo w domu i robi wszystko, by jego sprawność poprawiła się, aby mógł wstać na nogi o własnych siłach, bez ortez chociażby przy balkoniku i zabrać wnuki na spacer.

Dzięki Twojej pomocy może dostać szansę na poprawę sprawności!