Dominik doznał bardzo poważnych obrażeń ciała, a jedyną szansą na powrót do sprawności jest intensywna rehabilitacja. Wiąże się ona niestety z bardzo wysokimi kosztami, na które rodzina Dominika nie jest w stanie sobie pozwolić.

Dominik jest studentem informatyki w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Kocha sport – jest zawodnikiem drużyny siatkarskiej Ćmiele, a także odbywa staż w Studiu Produkcji Telewizyjnej i Muzycznej AKI.

Twoja pomoc jest niezbędna by Dominik miał szansę wrócić do sprawności i nadal realizować swoje pasje.

12.12.2023 aktualizacja

Dominik ciężko pracuje na powrót do swojego dawnego życia. Pomimo, iż okoliczności wypadku budzą duże wątpliwości, Dominik nie żyje przeszłością, tylko skupia się na swoim nowym celu – zdrowie i sprawność to jego priorytet. Pierwszy najcięższy etap rehabilitacji turnusowej ma już za sobą. Wrócił do domu i kontynuuje pracę na usprawnieniem swojego ciała. Nie zostawiaj Dominika bez wsparcia. On nadaj potrzebuje Twojego wsparcia!