Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

W 1997 roku Bartłomiej zachorował na nowotwór chłoniak. Po przebytej radioterapii wygrał walkę z rakiem. Kolejne lata cieszył się się dobrym zdrowiem, spełniał się zawodowo, był szczęśliwym człowiekiem. Sytuacja niespodziewanie zmieniła się w 2021 roku. Stan zdrowia Bartłomieja znacznie się pogorszył, pojawiły się liczne problemy zdrowotne, w tym kardiologiczne. Od tamtego momentu trwa walka o przywrócenie mu dawnego życia. Wielokrotne wizyty w szpitalu, przebyte udary, lewostronny niedowład, pogorszenie pamięci krótkotrwałej-  to, jak się okazało konsekwencje przebytego w przeszłości stanu zapalnego po leczeniu nowotworowym.
Aktualnie życie Bartłomieja to codzienne wyczerpujące rehabilitacje, kosztowne leki i strach co przyniesie jutro. Cel rehabilitacji na ten moment to stabilizacji jego aktualnego stanu. Wierzymy jednak, że część funkcji neurologicznych może zostać przywrócona za pomocą nowoczesnych technik rehabilitacji. Bartłomiej od ponad roku nie jest w stanie pracować, a jego leczenie i rehabilitacja generuje ogromne koszty. Prosimy o wsparcie finansowe dla Bartłomieja. Każda złotówka ma znaczenie.