Przekaż darowiznę

Zuzanna jest młodą dziewczyna, zaledwie 20 letnią, z głową pełną marzeń i planów na przyszłość. Jest studentką trzeciego roku biotechnologii medycznej, w lipcu miała podejść do obrony pracy dyplomowej. Od zawsze chciała zostać ratownikiem medycznym i jak sama przyznaje, ostatnie wydarzenia tylko ją w tej decyzji utwierdziły. Chce pomagać i ratować ludzkie życie.

Zuzia wraz z chłopakiem wieczór chcieli spędzić w kinie, jednak nie było im dane dojechać na seans… Do wypadku doszło nieopodal domu. Niespodziewanie kierujący stracił panowanie nad samochodem i z dużą siłą doszło do zderzenia z nadjeżdżającym samochodem. Cała siła uderzenia skoncentrowała się w miejsce, gdzie siedziała Zuzanna. W ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala…

W wyniku zderzenia Zuzia uszkodziła odcinek szyjny kręgosłupa. Przeszła kilkugodzinną operację, podczas której lekarze wstawili jej implant kręgu szyjnego, stabilizator oraz osiem śrub. Pozostałe dwa kręgi szyjne również zostały uszkodzone. To jednak nie była najgorsza informacja – u Zuzi stwierdzono poprzeczne uszkodzenie rdzenia kręgowego. 

Nie ma gwarancji czy uda jej się w pełni odzyskać sprawność. Jest jeszcze zbyt wcześnie, aby stawiać jednoznaczną diagnozę. Teraz najważniejsze jest to, by jak najszybciej rozpoczęła rehabilitację. Nie możemy zmarnować tej szansy. Zuzia po wyjściu ze szpitala zapewnione ma 6 tygodni na oddziale rehabilitacyjnym, gdzie rozpocznie swoją walkę o odzyskanie samodzielności.

Jesteśmy świadomi, że te kilka tygodni ćwiczeń, to zdecydowanie za mało. Dlatego działamy już teraz, aby zebrać środki na dalszą rehabilitację. Tylko dzięki systematyczności i pomocy specjalistów, Zuzia ma szansę na powrót do dawnego życia.

Niestety cena jest ogromna. Rodzina we własny zakresie nie jest w stanie zebrać tak wielkiej kwoty, dlatego apelujemy- wspomóżcie Zuzanne, sprawmy aby miała szanse na realizację swoich planów i życiowych marzeń!