Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Nazywam się Tomasz Nowak. Mam 60 lat, mieszkam w Starachowicach. Przez 9 lat czynnie uprawiałem sport. Przepracowałem zawodowo ponad 29 lat w rodzimych zakładach pracy. W 2018 roku zdiagnozowano u mnie złośliwy nowotwór gardła. Intensywne leczenie chemią i radioterapią doprowadziło do martwicy tkanek prawej kończyny dolnej. W rezultacie amputowano mi tę kończynę powyżej kolana. Mieszkam na piętrze w bloku bez windy, co w znacznym stopniu uniemożliwia mi poruszanie się bez specjalnej protezy. Dlatego też ośmielam się prosić o wsparcie finansowe w celu zakupienia protezy, co w znacznym stopniu poprawi mój komfort życia, a także choć w małym stopniu umożliwi mi realizację mojego hobby – grzybobrania.