Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie na leczenie i rehabilitację naszej córki. Ola ma 23 lata, jest wesołą, miłą, życzliwą i bardzo wrażliwą dziewczyną. Uwielbia dzieci, często bawiła się ze swoją siostrzenicą Lilą i chrześnicą Lenką. W dniu 05.12.22 uległa poważnemu wypadkowi, w wyniku którego został złamany kręgosłup i uszkodzony rdzeń kręgowy. Jej życie wywróciło się do góry nogami. Przed wypadkiem prowadziła spokojne ale aktywne życie. Pracowała w banku, lubiła chodzić na siłownię, studiowała, a w listopadzie obroniła się i zdobyła licencjat z administracji. Miała wiele planów na przyszłość, które niestety muszą poczekać. Teraz najważniejsza jest dla niej rehabilitacja, która daje jej duże szanse na powrót do pełnej sprawności. Ola w tym momencie nie może chodzić, porusza się na wózku. Pieniądze zebrane dzięki Waszym wpłatom przeznaczymy na prywatne kliniki rehabilitacyjne i fizjoterapeutów, którzy mają indywidualne podejście do każdego pacjenta. Najbliższe miesiące to będzie ciężka walka o powrót do zdrowia i sprawności.  Niestety rehabilitacja to bardzo czasochłonny kosztowny proces. Dlatego bardzo prosimy w imieniu swoim, jak i Oli o wsparcie finansowe, które da jej większą wiarę i nadzieję na szybki powrót do sprawności.