Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Witam. Jestem Nina. Mam 10 lat. Do 20 czerwca 2021 roku byłam zdrową, radosną, pełną pomysłów dziewczynką. Uczyłam się w Szkole Podstawowej nr 373 w Warszawie. Niestety 20 czerwca 2021 roku miałam wypadek. Podczas zabawy spadłam z dużej wysokości. Skutkiem upadku jest uszkodzenie prawej półkuli mózgu oraz odma płucna i wiele innych organów. Po niemalże czterech tygodniach śpiączki farmakologicznej lekarze cudem mnie wybudzili. Obecnie sama oddycham i mój stan zdrowia bardzo, bardzo powoli się poprawia. Pomimo dużego urazu mózgu mam szansę na powrót do zdrowia, ale potrzebna mi jest kosztowna rehabilitacja. Proszę pomóżcie mi powrócić do zdrowia, do moich rodziców, 2,5 – letniej siostrzyczki oraz kolegów i koleżanek ze szkoły. Chciałabym móc znowu bawić się z moją siostrzyczką Natalką, przytulić do Rodziców, znowu chodzić do szkoły. Z góry bardzo dziękuję za każdą złotówkę, która pomoże mi małymi kroczkami wracać do zdrowia.