Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Wiola, to serdeczna, uczynna, pełna humoru osoba. Jest mamą dorosłego już Aleksandra i nastoletniej Zosi. Cudowna żona, córka i siostra, której przydarzyła się wielka tragedia. 5 października zasłabła w pracy. W szpitalu stwierdzono pęknięcie tętniaka mózgu. Lekarzom udało się ocalić jej życie, ale aby odzyskała zdrowie, musi przechodzić intensywną rehabilitację. Jej koszty są ogromne i mimo że jej bliscy robią wszystko, co w ich mocy, aby uzbierać potrzebną sumę, to cięgle nie jest ona wystarczająca. Jeszcze niedawno Wiola sama bardzo angażowała się w pomoc innym – wielokrotnie wspomagała różnego rodzaju fundacje ogólnopolskie i lokalne m.in. Festiwal 3 Kotwice, wspierając schronisko Brata Alberta w Pępicach, a także osoby prywatne.