Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Agnieszka to wspaniała, aktywna kobieta, prywatnie mama dwójki dzieci, którą brutalnie zatrzymała choroba. 6 listopada 2022 roku doznała rozległego udaru niedokrwiennego lewej półkuli mózgu. Na szczęście dzięki wysiłkom lekarzy udało się uratować jej życie. Od tamtej pory wszystkie siły skierowane są na odzyskanie pełnej sprawności.

Obecnie Agnieszka nadal zmaga się z zaburzeniem ruchu i czucia prawej kończyny dolnej i górnej oraz afazją mowy w stopniu znacznym. Z tego powodu nie jest zdolna do samodzielnej egzystencji.

Agnieszka może liczyć na wsparcie rodziny oraz przyjaciół, którzy są przy niej blisko i pomagają jej w czynnościach życia codziennego. Jednak jej stan wymaga ciągłej i intensywnej rehabilitacji, by wrócić do stanu sprzed udaru. Choć wszystkie środki skierowane są na poprawę zdrowa Agnieszki, potrzeby zdają się nie mieć końca. Potrzebne jest Wasze zaangażowanie finansowe, aby mogła kontynuować rehabilitacje, tak długo jak będzie to konieczne.  Dzięki Tobie Agnieszka zyska szansę na odzyskanie zdrowia.