Przekaż darowiznę

Agnieszka jest młodą dziewczyna, zaledwie 20 letnią, z głową pełną marzeń i planów na przyszłość. Wspaniała córka, wspierająca siostra, oddana dziewczyna i przyjaciółka. Interesuje się historią,  jest bardzo ciekawa świata, lubi podróżować i spędzać czas w aktywny sposób, chodząc na spacery, jeżdżąc na rowerze, odpoczywając wśród natury.

4 marca 2023 roku miał być kolejnym, ekscytującym dniem z życia młodej dziewczyny. Agnieszka postanowiła spędzić czas w górach, szusując na nartach. Niestety, stało się coś, co zmieniło życie całej rodziny – wystarczyła chwila, która doprowadziła do tragedii! W wyniku wypadku na stoku narciarskim, Agnieszka doznała bardzo poważnego urazu mózgu. Dotychczasowe życie przestało mieć większe znaczenie… Teraz liczy się tylko to, by Agnieszka wróciła do nas.

Stan, w którym się znalazła się zaraz po wypadku lekarze oceniali jako bardzo poważny. Konieczna była operacja odbarczania mózgu. Jej życiu zostało uratowane! Jednak to nie był jeszcze moment, kiedy mogliśmy odetchnąć z ulgą. Do powrotu do pełnego zdrowia jeszcze bardzo daleka droga. Przez prawie dwa miesiące przebywała na oddziale intensywnej terapii, w stanie zagrażającym życiu. Gdy sytuacja się ustabilizowała, mogliśmy ruszyć dalej z naszymi staraniami o przywrócenie Agnieszki.

Obecnie przebywa ona w Ośrodku Rehabilitacji w Sawicach na oddziale śpiączkowym, gdzie walczy wraz ze specjalistami o odzyskanie świadomości. Każdego dnia, małymi kroczkami Aga robi postępy. Jedno jest pewne, że będzie potrzebowała dobrej, długotrwałej, lecz bardzo drogiej rehabilitacji w prywatnym ośrodku, która da jej większe szanse na powrót do zdrowia, niż rehabilitacja na NFZ. Agnieszka jest bardzo silna i każdego dnia walczy, bo wie, że ma dla kogo, a rodzina i bliscy cały czas są przy niej i ją wspierają.

Nasza Agnieszka jest wspaniałym człowiekiem i wierzymy, że wspólnymi siłami wróci do pełnej sprawności. Zawsze była pomocna, studiowała logopedię, ponieważ w przyszłości  chciała pomagać ludziom. Wśród przyjaciół od zawsze uchodziła za osobę rozważną, wspierającą innych. Agnieszka jest osobą wrażliwą, bezinteresowną, kochającą zwierzęta i ludzi.

Apelujemy, wspomóżcie Agnieszkę, sprawmy aby miała szanse na realizację swoich planów i życiowych marzeń!

Rodzina i najbliżsi