Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

Zbyszek przewrócił się w łazience Uraz głowy 5cm krwiak- operacja po której lekarze dawali 5% szans na przeżycie ” Proszę czekać na Cud”- słowa, które usłyszeliśmy. Cud się zdarzył! Kolejne dni- śpiączka farmakologiczna, respirator, obrzęk mózgu i kolejna operacja kraniotomia odbarczająca ,potem powikłania -infekcja rany,ropień mózgu, wodogłowie, drenaż płynu mózgowo-rdzeniowego tracheostomia ,kilkakrotne antybiotykoterapie, gastrostomia odżywcza i łącznie sześciomiesięczny pobyt w oddziale intensywnej terapii. Iskierką nadziei było odłączenie od respiratora .Oddycha samodzielnie! Zbyszek przebywa w Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum w Sawicach. Zespół PCRF pomaga mu powrócić do sprawności. Są już małe osiągnięcia. Niestety może tam być określony czas. Zbieramy pieniądze na dalsze leczenie i rehabilitacje w ośrodku prywatnym, który pomoże mu się wybudzić ze śpiączki.