Przekaż darowiznę

Jola, pełna dobrej energii, pozytywnie nastawiona do świata. Towarzyska, otwarta i pomocna. Trochę szalona. Zawsze pogodna. Swoim śmiechem zarażała świat. Nigdy nienarzekająca i niemarudząca. Zawsze pozytywnie nastawiona. Kochająca taniec, podróże i ludzi.

Zawodowo, nauczycielka z ponad 20-letnim stażem, której praca była jednocześnie pasją. Zawsze dobrze przygotowana do pracy dydaktycznej i wychowawczej w szkole. Mająca ze swoimi uczniami bardzo dobry kontakt. Maksymalnie zaangażowana we wszystko, czego dotknęła.  Wycieczki, wyjścia, łyżwy, spektakle… nieważne, że po pracy, że po lekcjach czy w niedzielę.

Prywatnie, oddana żona i kochająca mama, koleżanka i przyjaciółka, na której zawsze i wszędzie można było polegać. Nie zostawała obojętna na ludzką krzywdę. Swój czas i energię poświęcała na pomoc drugiemu człowiekowi. Ciekawa świata i nowych wyzwań. Kochała przebywać wśród ludzi i dzielić się swoim uśmiechem.

5.02.2023 r. szykując się do kolejnego wyjazdu poczuła nagły ból głowy. Straciła przytomność.  Diagnoza: krwotok mózgowy o mnogim umiejscowieniu. Pękł tętniak, o którym nikt nie wiedział.  Od tego czasu zaczęła się prawdziwa walka o życie Joli. Najpierw o przeżycie a teraz o powrót do zdrowia.

Od 06 do 03. 2023 Jola została zakwalifikowana na rehabilitację w Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM w Bydgoszczy. Przed Nią ciężka i wielomiesięczna praca o powrót do normalności.