Przekaż darowiznę
1) Dane osobowe darczyńców będą przetwarzane przez Fundację VOTUM zgodnie z Polityką prywatności oraz Zasadami dokonywania darowizn.
2) Zasady przetwarzania danych osobowych darczyńców przez PayU S.A. są określone w Zasadach płatności PayU, do których link udostępniony jest etapie wyboru sposobu dokonania płatności.

W październiku 2018 roku 3-letnia Zuzia uległa wypadkowi komunikacyjnemu. Skutkiem zdarzenia był uraz czaszkowo-mózgowy, niewydolność krążeniowo-oddechowa, śpiączka 7 pkt. GCS, stłuczenie płata skroniowego po stronie lewej mózgu, pourazowy krwotok podpajęczynówkowy, pourazowy obrzęk mózgu, stłuczenie płuc, rozległa rana okolicy czołowej oraz złamanie kręgu C1 z podwichnięciem zęba obrotnika – kręg C2. Zuzia utrzymywana była w śpiączce farmakologicznej przez 11 dni. Po wybudzeniu okazało się, że ma ona niedowład kończyny górnej i dolnej lewej. Intensywna rehabilitacja neurologiczna i ogólnousprawniająca sprawia, że niedowład ustępuje. Ponadto wymaga ona ortez na nogi, które usprawnią jej chód.